Menü Kapat

Hizmetler

Mezar Yapımı

İstanbul'un her yerinde kaliteli işçilik ve uygun fiyatla mezar yapım hizmeti veriyoruz.  Mezar yapılarımızda piyasada ki en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Ama ne kadar kaliteli malzeme kullanılırsa kullanılsın iyi bir işçilik olmaz ise bu hiç bir işe yaramaz. Biz bu konuda iddialıyız. Her türlü modellerimiz mevcuttur. Yapılarımızda hasır demir kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Mezar yapım modelleri ve fiyatlarına buraya tıklayarak ulaşa bilirsiniz. 

Mezar Yenileme

Eski siyahlaşmış mermerleri, yazısı silinmiş baş taşlarını baştan yaratıyoruz! Uzun süre bakım görmemiş ve zamanla kararmış mermerleri ilk günkü beyazlığına getiriyoruz.  Ruhsatsız onarım kapsamında sayıldığı için bu işlemler için mezarlıklar müdürlüğüne gitmeye gerek yoktur. Bu da İstanbul gibi trafik sorunu olan bir şehirlerde size ekstra bir işten kurtarıyor. Bize Whatsapp veya mail yoluyla mezarınızın Fotoğrafını ve bulunduğu mezarlığı söylerseniz size fiyat çıkarıyoruz. Eğer sizde onaylarsanız mezarınız bütün işlemlerini halledip size fotoğraflarını atıyoruz. Daha detaylı bilgi için bize arayın. Mezar Yenileme örnekleri için burayı tıklayın.

Mezar Bakım

Aylık belli ücretler karşılığında kabirlere belli periyotlar ile sulama ve mezar mermerlerini temizleme işlemlerini yapıyoruz. Bu hizmetimiz şimdilik sadece kulaksız ve hasköy mezarlıklarında yapıyoruz.

Baş Taşları

Baş taşları yeni defin veya zamanla kırılma eskime nedenleri ile değiştirme gereke biliyor. Yeni taşlarınızı mezara zarar vermeden yerine takıyoruz. Bu işlemler için İstanbul büyük şehir mezarlıklar müdürlüğünden baş taşı değiştirme izni almanız gerekmektedir. Daha detaylı modeller ve fiyatlar için burayı tıklayınız. 

Lahit Mezar

İstanbul gibi büyük şehirlerde özellikle şehir içi bölgelerinde mezar yeri bulmak çok zorlaştı. Son 15 yıl içinde artık yapılan mezarların çoğunluğu katlı diye adlandırdığımız türde yapılıyor. Normal katlı olmayan mezarlarda bir cenaze üzerinden 5 yıl geçmeden yeni cenaze defnedilemiyor. Bu katlı mezarlar sayesinde tek kişilik mezarlar çift kişilik gibi oluyor. Bu sayede 5 sene beklemeden yeni cenaze defin edile biliyor. Boş tek kişilik katlı bir mezara aynı anda iki cenaze bir den defin olabiliyor.  Üst yapısı yapılmış normal bir mezara dış yapısına zarar vermeden katlı bir mezar yapıla bilir. Daha fazla bilgi ve fiyat için buraya tıklayın.

 

Bizimle iletişime geçin

Daha detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen hemen bizimle iletişime geçin.